WCI TECHNOLOGIE na POL-ECO-SYSTEM 2016

WCI TECHNOLOGIE na POL-ECO-SYSTEM 2016

W dniach 11 – 13 października firma WCI TECHNOLOGIE Sp. z o.o. wraz z WCI NATCOL Sp. z o.o. po raz kolejny – w ramach stoiska narodowego Kanady – miała okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych – POL-ECO-SYSTEM 2016 w Poznaniu.

Podczas tegorocznych targów mieliśmy przyjemność zaprezentować kanadyjskie technologie na polskim rynku, m.in.:

Mieliśmy również zaszczyt gościć na naszych stoiskach Ambasadora Kanady Pana Stephen de Boer, który z ogromnym zainteresowaniem wysłuchał wszystkich uczestników i prezentacji poszczególnych firm kanadyjskich.

Wizyta na tegorocznych targach POL-ECO-SYSTEM była szansą do zweryfikowania kondycji poszczególnych sektorów wystawiających się w Poznaniu oraz poznania nadchodzących trendów. W stolicy Wielkopolski swoją ofertę prezentowały firmy z recyklingu i odpadów, gospodarki komunalnej, a także energii odnawialnej, technologii ochrony środowiska, rekultywacji i rewitalizacji, gospodarki wodno-ściekowej oraz produkty i usługi dla samorządów.

Podczas tegorocznej edycji zauważalna była międzynarodowość uczestników. Ponad 25 % wystawców targów pochodziła spoza Polski (w sumie 482 wystawców i firm reprezentowanych z 15 krajów). Największą reprezentację stanowili zachodni sąsiedzi. Drugie miejsce w rankingu zajęła Kanada z 18 firmami